O Mě

Jmenuji se Viktorie Sedláčková a v oboru kadeřnictví mám dlouholeté zkušenosti. Mobilní kadeřnictví provozuji už přes 5 let. Svou práci považuji za velmi kreativní, pro mě kadeřnice je osoba, která mění nejen váš vzhled, ale i váš vnitřní svět, proto je velmi důležité si vybrat správnou kadeřnici.

Mnozí věří, že v této profesi není nic těžkého, ale ve skutečnosti je to velkou zodpovědností. Mně na práci kadeřnice nejvíc přitahuje dělat radost druhým a posunovat je aspoň o chlup dál. Jak se říká „Vlasy dělají člověka a jsou korunou krásy“.

Ráda poradím druhým jak se na sebe dívat. Hodně lidí má menší sebevědomí a vizáž jim může pomoct nalézt svou osobnost. Nemusí jít ani o velkou změnu, ale jen o popovídání, proč se dotyčný vidí a hodnotí jinak, než ho vidím já. Stačí připomenout co je na něm krásného a nemusí se schovávat za vlasy, naopak když otevře obličej rozkvete.


Mnozí se zajímají o otázku zda se kadeřnice s tím narodí nebo naučí. Myslím, že lidé s tvůrčím myšlením mohou být dobrými profesionálními kadeřníky, hlavně mít touhu a chuť být zvědavý a mít zájem o svojí práci a cítit potěšení z výsledku. V komunikaci by měl zákazník poznat jak je moc kadeřník zkušený, vzdělaný a spokojený s jeho prací.

Mé přednosti:

  • Profesní dlouholeté dovednosti
  • Schopnost vybrat a poradit typ účesu, který se hodí vám
  • Vytváření účesu pro jakoukoliv příležitost (módní techniky barvení, péče a výživa vlasů)
  • Individuální a kreativní přístup
  • Sledováni trendu a práce s vlasovou kosmetikou ( např. Subrína, Matrix, Wella, Kaaral, JNG)